PartnerUp

Sosyal Girişim İstanbul: PartnerUp
İkinci Döngü Girişimleri


3dots

3dots; kültür ve yaratıcı endüstriler alanında teknoloji ve etkiyi birleştiren girişim stüdyosudur.

arkerobox

Arkerobox; çocukların dünya kültürel mirasına karşı farkındalıklarını geliştirmek için yenilikçi eğitim metodları ile deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak eğitici kutu oyunları ve dijital deneyimler geliştiriyor.

image_processing20211216-21574-1aa0819

airqoon

Airqoon; kurumlara, şehirlere ve kuruluşlara veriye dayalı ve çözüm odaklı bir çevre zekası sunan; uygun maliyetli ve kolay kullanıma sahip bir çevresel izleme ve yönetim çözümüdür.


B4AFC

B4AFC; ileri yaş dönemi bireylerin insana yakışır yaşam kalitesi ile yaş dönemi geçirmeleri için bireysel ve çevresel ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlayan “Yaş Dostu” toplumların inşası ve sürdürülebilirliğini amaçlayan bir sosyal girişimdir.ES Kariyer
Engelli İstihdamı Danışmanlık Platformu

ES Kariyer; engelli istihdamını sürdürülebilir olarak gerçekleştiren, uygun pozisyona uygun adayın yerleşmesini sağlayan, kapsayıcılık eğitimleri veren kurum/platformdur.

Puduhepa ve Kız Kardeşleri

Puduhepa ve Kız Kardeşleri; ilhamını Anadolu’nun başarılı kadın hikayelerinden alarak bugünün çocuklarına yatırım yapan toplumsal dönüşüm projesidir.


Roof Coliving

Roof Coliving; farklı kimlikleriyle, disiplinleriyle insanların bir arada yaşayabileceği ortak yaşama alanları kurma hayali ile çalışmalarını gerçekleştiriyor.SistersLab | Bilim ve Teknolojide Kadın Derneği
SistersLab

SistersLab; STEM alanlarında toplumsal cinsiyet eşitliği farkındalığını artırmak ve kız çocukları & kadınları eğitimlerle güçlendirmek için 3 kız kardeş tarafından kurulan bir sosyal girişimdir.Step2water
Çevre Teknolojileri

Step2water; tek kullanımlık plastiklerin tüketimini azaltma hedefi ile kurulmuş, yüksek teknolojisi ile kullanıcıların mataralarını doldurabilmelerini sağlayan su dolum hizmeti veren bir etki girişimidir.


AbilityPool

AbilityPool; kurum çalışanlarının ilgi alanlarını uzmanlıklarını kullanarak gönüllülük, sosyal sorumluluk projelerine katılmalarını sağlayarken sonrasında yaratılan sosyal fayda ve etki kısmını ölçümleyen takip eden yöneten bir dijital platformdur.